Κυριακή 25 Απριλίου 2010

Πως αλλάζουν οι καιροί...

Λοιπόν, σήμερα παρακολουθώ με μεγάλο ενδιαφέρον τον αγώνα μόναχο 1860-ομπερχάουζεν. Ο λόγος είναι αυτή η ανάρτηση. Έκλεισα τον αγώνα στο 2-0(κυρίως γιατί δεν ήμουν στο pc σε εκείνη τη φάση, αλλά μας πήγαινε από ότι φαίνεται, εξάλλου έχουμε πει, όταν βλέπουμε τέτοιες ευκαιρίες και έχουμε αυτοπεποίθηση τις κυνηγάμε) εξασφαλίζοντας 50% κέρδος από το ποντάρισμα μου. Τι έγινε όμως? ξεκινώντας να γράψω αυτό το κείμενο, το σκορ ήταν στο 2-1. Στο Χ βγάζω 11,6€. Ε αυτή τη στιγμή, τέλος πρώτου ημιχρόνου το σκορ είναι 2-2. Την λατρεύουμε τη Β Γερμανίας και έχουμε κάθε λόγο. Σε ένα ημίχρονο θα έχουμε είτε δυνάτα, είτε τρελά κέρδη ότι και να γίνει. Ένα τέτοιο να σου καθίσει όλο το μήνα και εχεις βγάλει τα σπασμένα σου(ΑΝ είχες) και τρελά κέρδη. Έχουμε πει πως τα κέρδη μας είναι ανάλογα των κεφαλαίων μας, του πονταρίσματός μας και των αποδόσεων. Αν κάποιος το έπαιζε αυτό με περισσότερα λεφτά θα είχε και πολλά περισσότερα κέρδη.