Στις 10:00 από Βραζιλία πολλά υποσχόμενο:

Βιτόρια-Φλουμινένσε

Λίγο αργήσανε αλλά ήρθανε μαζεμένα.

Σάββατο 25 Σεπτεμβρίου 2010

*ΠΡΟΤΑΣΗ 25/9*

Βροχερό Σάββατο, ελπίζουμε να πέσουν βροχή και τα γκολ στη Γερμανία! Πολύ δυνατό χαρτί για σήμερα και από άποψη στατιστικών αλλά και φόρμας.

Στουτγάρδη-Λεβερκούζεν

-2 γκολ η Λεβερκούζεν σε 2 λεπτά και το κέρδος τρελό.

Παρασκευή 24 Σεπτεμβρίου 2010

*ΠΡΟΤΑΣΗ 24/9*

Δυνατός αγώνας και σήμερα, όπως πάντα:

Κότμπους-Χέρτα

-Ιδρώσαμε αλλά ξεκινήσαμε με το δεξί το ΣΚ.

Κυριακή 19 Σεπτεμβρίου 2010

Αποτελέσματα 6ου μήνα

Πάει και αυτός ο μήνας με λίγες επιλογές, αν και αυτό ήρθε ως απόρροια της περιορισμένης επιλογής που κάναμε καθώς θέλαμε να μείνουμε σε ένα καλό επίπεδο χωρίς να ρισκάρουμε. Πάντως οι επιλογές μας ως επί το πλείστον ήταν τόσο καλές, που προσέφεραν πολύ καλές ευκαιρίες για επικερδές trading. Συγκεκριμένα:

-Παίξαμε 7 αγώνες

-4 αγώνες είχανε κέρδος

-2 αγώνες ήρθαν στα ίσα γιατί το φαβορί δε σκόραρε πρώτο

-Χάσαμε 1 αγώνα

Επειδή οι αγώνες που πήραμε ήτανε με καλό trading, προσωπικά είχα ένα κέρδος της τάξης του 6%, αλλά το λογικό είναι να πούμε πως τα αποτελέσματα κυμάνθηκαν από το -5 μέχρι +5% περίπου, ανάλογα με τα trades που κλείσατε εσείς.

Σάββατο 18 Σεπτεμβρίου 2010

*ΠΡΟΤΑΣΗ 18/9*

Μας χάλασε το απόλυτο χθες ο αγώνας αλλά τα έχει αυτά. Τα 2 πρώτα παιχνίδια τα είχα κλείσει τέλεια και έχω θετικό πρόσημο, τυπικά όμως είμαστε με χασούρα. Πάμε να ρεφάρουμε σήμερα και αύριο για να κλείσουμε οριακά το μήνα.

Στουτγάρδη-Γκλάντμπαχ

-Δεν έδειξε έλεος η Στουτγάρδη, και με το γκολ στο δεύτερο λεπτό που μας επέτρεψε να αφήσουμε παραπάνω το ματς πιάσαμε τέλεια απόδοση.

Παρασκευή 17 Σεπτεμβρίου 2010

*ΠΡΟΤΑΣΗ 17/9*

Για σήμερα την "αγαπημένη" μας μέχρι στιγμής. Απλά ελπίζω να μας τη κάνει για τρίτη φορά και να σκοράρει πρώτη.

Άιντραχτ-Φράιμπουργκ

-Δυστυχώς μας την έκανε... με έναν δύο αγώνες το ΣΚ για να ρεφάρουμε.

Σάββατο 11 Σεπτεμβρίου 2010

*ΠΡΟΤΑΣΗ 11/9*

Επιτέλους επιστροφή πρωταθλημάτων μετά την την διακοπή για τις εθνικές ομάδες. Σήμερα θα ποντάρω πάλι στην φρανκφούρτη, επειδή η απόδοση του συγκεκριμένου παιχνιδιού αφήνει περιθώρια κέρδους ακόμα και αν το outsider σκοράρει. Η φρανκφούρτη έχει το απόλυτο 100% σε γκολ ημιχρόνου και over τελικού σκορ, ενώ η γκλάντμπαχ έχει 90% γκολ στο ημίχρονο, αλλά ένα πενιχρό 14% over. Ωστόσο πιστεύω πως δεν θα έχουμε πρόβλημα, μη ξεχνάμε πως νίκησε με 3-6 τη bayer leverkusen στο γήπεδο της.

Γκλάντμπαχ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης

-Πάλι η Αιντραχτ δεν μας αφήνει περιθώρια για κέρδος, αν περιμένατε λίγο ωστόσο, η Άιντραχτ κυριάρχησε στο παιχνίδι...

Κυριακή 5 Σεπτεμβρίου 2010

Αγώνες γιοκ!

Μας τελείωσαν οι αγώνες λόγω προκριματικών Euro, για αυτό θα παίξουμε με τη πρώτη ευκαιρία μέσα στην εβδομάδα ή το επόμενο ΣΚ. Μέχρι τότε καλά να περνάτε!